V týchto dňoch sa na webovej stránke Učiacej sa Trnavy spúšťa sekcia pre zoznam vzdelávacích organizácií z Trnavy a okolia, do ktorej je možné sa pridať jednoduchou registráciou.

Cieľom projektu Učiaca sa Trnava je okrem iného propagácia organizácií z Trnavského okresu, ktoré pôsobia v oblasti školstva, vzdelávania aj kultúry. Za týmto účelom vytvárame zoznam organizácií, ktoré pôsobia vo sfére vzdelávania a informácie o nich uverejňujeme na stránke v časti Organizácie.

Čo prinesie takýto zoznam?

Cieľom je vytvoriť prehľadný a dostupný zoznam organizácií, ktoré predstavujú dôležitých aktérov vo výchove a vzdelávaní v Trnave. Chceme tiež ponúknuť množstvo informácií na jednom mieste, aby každý Trnavčan mal príležitosť objaviť organizáciu, ktorá mu pomôže v rozvoji a ďalšom vzdelávaní. Pridanou hodnotou je filter, ktorý umožní záujemcom vyhľadať organizáciu podľa jej zaradenia či cieľových skupín. Aj týmto zoznamom chceme prispieť k vytváraniu prostredia, ktoré podporuje učenie sa počas celého života.

Prečo by som mal svoju organizáciu zaregistrovať?

Registrácia do zoznamu vzdelávacích organizácií má viacero výhod. V prvom rade, získate zadarmo priestor na odprezentovanie vašich aktivít a ponuky pre účastníkov. Organizácie zo zoznamu budeme postupne prezentovať a zdieľať na sociálnych sieťach, a tak sa informácie o vás dostanú k širšiemu publiku. V neposlednom rade vás budeme pravidelne informovať o dianí v projekte Učiaca sa Trnava a radi vám ponúkneme aktívne zapojenie do ďalších podujatí, ktoré pripravujeme.

Ako na registráciu organizácie

Registrácia organizácie je celkom jednoduchá.

  1. V časti Organizácie kliknete na tlačidlo „Pridať vašu organizáciu“ (v spodnej časti)
  2. Vyplníte formulár, pridáte logo a fotky a kliknete na tlačidlo „Pridať organizáciu
  3. Počkáte 1-2 dni na schválenie našim administrátorom a hneď potom sa už vaša organizácia zobrazí na stránke.

Celý proces vyplnenia formulára trvá približne 15 minút. Pozývame vás do toho už dnes a tešíme sa, že spolu s nami budete premieňať Trnavu na učiace sa mesto. V prípade otázok alebo problémov sa môžete obrátiť na nás prostredníctvom e-mailu networking@uciacasatrnava.sk

Recommended Posts