Milí nadšenci vzdelávania v Trnave a okolí! Pozývame vás stať sa súčasťou 4. ročníka festivalu Učiaca sa Trnava!

Festival nám rastie a sním aj jeho trvanie, preto sa tento rok môžete tešiť hneď na 2 festivalové dni plné interaktívnych aktivít, seminárov, diskusií či prezentácie možností na rozvoj a vzdelávanie.

Festival Učiaca sa Trnava sa tento rok uskutoční v termíne vo štvrtok 20. a v piatok 21. júna 2024. Vo štvrtok sa v poobedňajších a večerných hodinách v rôznych priestoroch v centre mesta uskutoční niekoľko zaujímavých seminárov, workshopov a diskusií, ktorých program zverejníme neskôr.

V piatok 21. júna bude veľtrh vzdelávacích organizácií, tak ako sme už zvyknutí z minulých rokov. Tento krát však jemne meníme polohu, festival tentokrát bude situovaný na Trojičnom námestí. Rôzne interaktívne vzdelávacie aktivity môžu pripraviť univerzity, vzdelávacie a kultúrne organizácie a ďalšie inštitúcie v svojich stánkoch od 8:30 do 12:30. Tento program je určený deťom a mladým ľuďom, ale aj širokej verejnosti.

Ak chcete byť súčasťou festivalu teraz je čas prihlásiť sa!

Pre uľahčenie organizácie festivalu sme vytvorili prihlasovací formulár, prostredníctvom ktorého budeme prijímať prihlášky organizácii, ktoré by mali záujem zúčastniť sa festivalu. Keďže počet miest je limitovaný a záujem je veľký, vyberieme tie organizácie, ktoré pre návštevníkov festivalu poskytnú najlepšie a najzaujímavejšie aktivity v svojich stánkoch. Aktivity majú mať vzdelávací a zážitkový charakter. Prihlasovanie je otvorené do 31. marca 2024. Prihlasovací formulár nájdete tu.

Už teraz sa na vás tešíme!

Recommended Posts