Skip to content

Logiscool

Vízia / motto

Učiť sa digitálnu gramotnosť, ktorá sa mení v digitálnom svete veľmi rýchlo, je nevyhnutné. Deti vyrastajú s digitálnymi zariadeniami v rukách, sú odborníkmi v používaní zariadení ale mali by sa stať aj aktívnymi tvorcami.

Pomáhame deťom stať sa zručnými, sebavedomými a dobre pripravenými na digitálnu budúcnosť. Deti sa naučia myslieť spôsobom ktorý sa im bude hodiť v každom budúcom povolaní.

Naša činnosť

Programovanie a digitálnu gramotnosť sa môže naučiť každý. Naše učebné osnovy obsahujú plne herné, modulárne a inteligentné lekcie, aby bolo učenie ZÁBAVNÉ. Všetky moduly sú vyvinuté tak, aby vyhovovali rôznym vekovým skupinám, aby si každý našiel ideálnu cestu. Kurzy pomáhaju deťom získavať a rozvíjať ich digitálnu gramotnosť.

Pri vývoji sme vždy mysleli na deti aby sme im v každom veku a na každej úrovni vedomostí poskytli tie najlepšie skúsenosti a najlepšiu cestu k úspechu. Je to nielen súčasť našich učebných osnov ale aj hlavný prvok našej metodiky.

Okrem našich mimoškolských kurzov a táborov poskytujeme pre vzdelávacie inštitúcie bezplatné mimoškolské aktivity a cvičenia na rôzne témy a v rôznych formách.

Zaviazali sme sa naučiť deti nadšeniu z digitálnej gramotnosti. Naša metodika je založená na našich odborných znalostiach a plne štandardizovanom vyučovaní na vysokej úrovni. Poskytujeme inšpiratívne prostredie kde sa deti získavajú digitálne zručnosti.

Najvýznamnejšie edukačné aktivity

Kurz Digital discovery
- kurz podporuje digitálnu gramotnosť a pomáha deťom objavovať ich vášne v digitálnom svete. Zaoberáme sa bezpečnosťou internetu, tvorbou digitálneho obsahu, základmi programovania, tvorbou a dizajnom webových stránok, počítačovým hardvérom a robotikou.

Bezpečnosť na internete
- Prezentácia pre školy kde preberieme päť veľkých tém, ktoré sa detí na internete týka najviac: hoaxy a vírusy, heslá a osobné údaje, komunikácia na webe, online výzvy a zdieľanie obsahu. Lebo to čo sa nahrá na internet už navždy na internete aj ostane.

Zaradenie organizácie
vzdelávacia organizácia
Cieľové skupiny
deti
mládež
Oblasť pôsobenia
Mesto Trnava
Hlavné ciele udržateľného rozvoja

Kvalitné vzdelanie - zabezpečiť inkluzívne, spravodlivé a kvalitné vzdelávanie a podporovať celoživotné vzdelávacie príležitosti pre všetkých.

Priemysel, inovácie a infraštruktúra - vybudovať pevnú infraštruktúru, podporovať inkluzívnu a trvalo udržateľnú industrializáciu a posilniť inovácie.

Kontakt

Paulínska 20, (Balakovo)
917 01 Trnava

Webová stránka: https://www.logiscool.com/sk/locations/trnava

E-mailová adresa: hello.trnava@logiscool.com

Telefónne číslo: +421948135417

Facebook: https://facebook.com/LogiscoolTrnava

Instagram: https://instagram.com/logiscooltrnava